Кошик
10 відгуків
Отримати онлайн консультацію Зателефонувати
+380 (67) 310-44-42
+380 (50) 914-89-55
Кошик
61500010037 Передний сальник коленвала WD615 (95x115x12)

61500010037 Передний сальник коленвала WD615 (95x115x12)

  • В наявності
  • Код: 61500010037

Ціну уточнюйте

+380 (67) 310-44-42
Запчастини/Ремонт
  • +380 (50) 914-89-55
    Запчастини/Ремонт

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
61500010037 Передний сальник коленвала WD615 (95x115x12)
61500010037 Передний сальник коленвала WD615 (95x115x12)В наявності
Ціну уточнюйте
+380 (67) 310-44-42
Запчастини/Ремонт
  • +380 (50) 914-89-55
    Запчастини/Ремонт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Запасные части которые могут вам понадобится при замене переднего сальника коленвала двигателя Weichai-Power WD-615:

 

90003888451 Гайка  M8 90003813470 Шпилька M8X60
90003871352 Гайка  M8 90003902023 Шайба
90003813429 Шпилька M8X22 612600010652 Крышка шестерни воздушного компрессора
614010040 Прокладка 90003888453 Гайка M12
90003813638 Шпилька M12X35 612600010932 Картер шестерен
90003802523 Болт M10X25 90003901507 Штифт
90003888452 Гайка M10 90003930012 Прокладка
90003811531 Болт M10X30 90003802576 Болт M10X90
90003802561 Болт M10X75 90003931122 Шайба
90003800571 Болт M10X80 90003932025 Шайба
90003862524 Болт M10X20  90003962051 Болт 
90003098086 Шайба 90003862327 Болт
612600010928 Корпус сальника  612600010934 Прокладка корпуса сальника 
90003813443 Шпилька M8X30 61500010008A  Крышка шестерни распредвала
614010070 Прокладка крышки 90003862532 Болт M10X30
90003909626 Штифт 90003813628 Шпилька M12X30
614010084B Прокладка крышки теплообменника 614010083B Крышка теплообменника
90003098014 A14X18 90003962020 Болт
90003800467 Болт M8X75 90003802424 Болт M8X25
612600010193 Табличка 90003813527 Болт M10X28
61500010012 Картер маховика 90003813537 Шпилька M10X35
90003871305 ГайкаM10 61500010101 Болт
90003909603 Штифт 3X8 90003098015 Шайба A14X20
612600010659 Форсунка охлаждения поршня 90003962621 Пустотелый болт
1800210011 Табличка 90003802511 Болт M10X18 

 

Основні
ВиробникWeichai Power
Країна виробникКитай
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиСпецтехніка
Код запчастини61500010037
СтанНовий
Об'єм двигуна9.7 Литров
Користувацькі характеристики
МаркаWD-615
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner